Vyzkoušej jinou barvu:
Změň velikost písma: 60% 70% 80% 90%
Navštívenky.cz

ZÍTRA NEBO ZDARMA!

Garantujeme dodání vizitek ZÍTRA NEBO ZDARMA!

Garance dodání ZÍTRA NEBO ZDARMA se vztahuje na všechny služby společnosti nesoucí označení eXpress.

Uzávěrka objednávek

Garance dodání vizitek a navštívenek následující pracovní den se vztahuje na objednávky vizitek eXpress a potvrzené klientským centrem pracovní den do 10 hodin dopoledne.

Objednávky tisku podané po uzávěrce budou předány k doručení následující den a platí pro ně stejné podmínky jako by byly podány do uzávěrky následujícího dne.

Množstevní limity

S ohledem na kapacitní možnosti, a též s přihlédnutím k běžným zvyklostem a množstvím běžně objednávaných vizitek, je stanoven množstevní limit 5.000 vizitek pro jeden den na jednoho klienta. Tento limit platí i pro různé objednávky společností v majetkovém či personálním propojení.

Úhrada ceny

Garance dodání "zítra nebo zdarma" je použitelná pouze v kombinaci s následujícími způsoby úhrady ceny tisku vizitek.

  • dobírka
  • platba zálohou
  • platba fakturou se splatností u klientů s uzavřenou písemnou smlouvou, kde je tato možnost přímo uvedena

Pokud u nového klienta celková částka objednávky překročí hodnotu 5.000,- Kč, požadujeme zálohu ve výši 30% z celkové hodnoty. Po přijetí Vaší objednávky Vám vystavíme zálohovou fakturu kterou Vám zašleme jako PDF dokument na Vaší e-mailovou adresu. Vaše objednávka bude zařazena do výroby ihned po připsání zálohové platby na náš účet.

Doručení vizitek

U objednávek podaných před vypršením uzávěrky a v den po němž následuje pracovní den, provede dopravce doručení následující den po podání objednávky.

Objednávky přijaté den před pracovním volnem se realizují a předají dopravci v den objednání. V závislosti na podmínkách v místě doručení provede dopravce doručení následující den, případně nejbližší následující pracovní den po odeslání zásilky.

Pokud dopravce nezastihne adresáta zásilky v místě doručení, zanechá oznámení o marném pokusu doručení. V případě ČP je zásilka uložena na nejbližší poště, u ostatních dopravců na nejbližším logistickém uzlu (depu). Pokud nastane tato situace, má se zato, že zásilka byla doručena včas.